Respondeo, o.s.

Jste obětí domácího násilí? Máte ve svém okolí někoho, kdo je ohrožen domácím násilím? Jsme tu právě pro Vás, abychom Vám nabídli naši pomoc.

Naše organizace – Intervenční centrum Respondeo – poskytuje potřebnou přechodnou odbornou pomoc a nehmotnou podporu osobám ohroženým domácím násilím. Naše služba je bezplatná, diskrétní, individuální a zajištěná nestrannými a nezávislými odborníky.

Nabízíme Vám: osobní, telefonické, e-mailové a dopisové poradenství (krizová intervence, psychosociální pomoc), sociální a právní poradenství, doprovod na jednání nebo asistenci při jednání (s úřady, lékaři, na policii, u soudu aj.), aktivní pomoc při sestavování dokumentů, návrhů a podání, sestavení bezpečnostního plánu, zprostředkování odborného psychologického poradenství a kontaktů na organizace návazné péče.

Respondeo, o.s. je registrovaným poskytovatelem tří sociálních služeb, které jsou zaměřeny na pomoc lidem v tíživé životní situaci. V Kralupech nad Vltavou nabízíme službu Intervenční centrum Respondeo terénní formou pomoci.

 

 

Naše kontaktní údaje:

Nám. Přemyslovců 14/11, 288 02 Nymburk

 

Tel.: +420 325 511 148, +420 775 561 845

E-mail: info@pomocobetem.cz

Web: www.pomocobetem.cz

 

Pracovní doba:

terénní konzultace po předchozím objednání Po – Pá 9:00 – 15:00