Oblastní spolek ČČK Mělník

Pokud pečujete o své blízké, ať dlouhodobě nebo po propuštění z nemocnice doma, můžete se obrátit na naši organizaci a my Vám s péčí pomůžeme. Naše služba se jmenuje Domácí ošetřovatelská péče ČČK „Alice“ (Home care) a zajišťujeme zdravotní péči o pacienty – ve spolupráci s Vámi (s rodinou). Naše péče zahrnuje paliativní péči (péče o umírající) v domácím prostředí, dle určení praktického nebo ošetřujícího lékaře.

Poskytujeme různé úkony, které naordinuje lékař. Jedná se např. o aplikace naordinovaných léků, inzulínu, injekční aplikace léků, infuzí, dále různé odběry, místní ošetření (převazy bércových vředů, pooperačních ran, dekubitů aj.), ošetření stomií, komplexní péči o pacienta v rámci paliativní péče a další úkony dle ordinace lékaře, který péči předepisuje.

Domácí péče umožňuje doléčení pacientů mimo nemocnici v rodinném prostředí, které má prokazatelně lepší vliv na proces uzdravování rekonvalescentů všech věkových kategorií. Po dohodě s ošetřujícím lékařem lze předepsat také paliativní péči.

Péče určená lékařem je plně hrazena zdravotními pojišťovnami a je poskytována denně, včetně sobot, nedělí a svátků, dle požadavku lékaře.

Současně Vám můžeme pronajmout zdravotní pomůcky dle našeho ceníku.

 

Naše kontaktní údaje:

Kokořínská 3465, 276 01 Mělník

 

Tel.: +420 315 623 040, +420 736 620 931-2

E-mail: melnik@cervenykriz.eu

Web: www.cckmelnik.cz

 

Pracovní doba:

Po – Ne 8:00 – 16:00